Wednesday 17 November 2021 hours 14:30 (UTC +01:00)
Henri Matisse (d'Apres) "Nu au bracelet" linoleografia cm 32x25. In cornice (li
Henri Matisse (d'Apres)
"Nu au bracelet"
linoleografia
cm 32x25. In cornice (lievi difetti)