Lot 60 | RUSSIA. San Pietroburgo. Nicola I (1825-1855). Rublo 1834. Ag (20,74 g; 35,4 mm)

Bertolami Fine Art - Piazza Lovatelli 1, 00186 Roma
Thursday 28 November 2024 hours 13:00 (UTC +01:00)

RUSSIA. San Pietroburgo. Nicola I (1825-1855). Rublo 1834. Ag (20,74 g; 35,4 mm)

Starting price
150.00 €

KM-C-168.1; Bit-174. BB/SPL