Tuesday 18 April 2023 hours 15:00 (UTC +01:00)
BRECHT GEORGE
GEORGE BRECHT (1925-2008)
Bronze 1981
bronzo cm 30x10
esemplare 10/100
firmato datato e numerato sul retro
Bronze 1981
bronze 11 81x3 93 in
edition 10/100
signed dated and numbered on the reverse