ASTA E-live 4 - ANTIQUARIATO AE4 - Antiquariato
Wednesday 15 February 2023 hours 15:00 (UTC +01:00)
Maestro del XIX secolo. "Scena d'interno". Olio su tela. Cm 24,5x19.