Lot 155 | Carta geografica "Regorum Siciliae et Sardiniae nec non melitae seu Maltae insulae cum adiectis Italiae et Africae litoribus", XVII secolo

Art La Rosa Casa d'Aste - Viale Africa 12, 95129 CATANIA
Asta n°35 - Eclettica Asta n°35 - Eclettica
Saturday 16 April 2022 hours 16:30 (UTC +01:00)

Carta geografica "Regorum Siciliae et Sardiniae nec non melitae seu Maltae insulae cum adiectis Italiae et Africae litoribus", XVII secolo

Carta geografica "Regorum Siciliae et Sardiniae nec non melitae seu Maltae insulae cum adiectis Italiae et Africae litoribus", XVII secolo Cm 53x62, in cornice cm 68x76 Auctore Ioanne Baptista Homanno