Thursday 11 December 2014 hours 16:00 (UTC +01:00)
DILVO LOTTI (1914-2009) Scorcio fiorentino 1956 tempera su cartoncino, siglato e datato, in cornice cm 36x27 FLORENCE VIEW, TEMPERA ON PAPER